Il Sales Team HGR

Ikklikkja fuq l-indirizz email li tikkuntattja HGR Bejgħ tiegħek RappreŜentant.


Jared Donnelly
Jared Donnelly
Bejgħ Rep

phone:
216-906-4002
ext (866) 447-7117. 239

email:
Jdonnelly@hgrinc.com

Kuntatt (isem tal-Bejgħ Rep)



Ismek*
L-indirizz eletroniku tiegħek*
Ikkonferma Your Email Address*
Numru tat-telefon tiegħek
Isem tal-Kumpanija
Il-messaġġ tiegħek*

Frank Villa
Frank Villa
Bi-lingwali Bejgħ Rep

phone:
216-905-0060
ext (866) 447-7117. 230

email:
FVilla@hgrinc.com

Kuntatt (isem tal-Bejgħ Rep)



Ismek*
L-indirizz eletroniku tiegħek*
Ikkonferma Your Email Address*
Numru tat-telefon tiegħek
Isem tal-Kumpanija
Il-messaġġ tiegħek*

Andrew Pringle
Andrew Pringle
Bejgħ Rep

phone:
216-630-5692
ext (866) 447-7117. 228

email:
apringle@hgrinc.com

Kuntatt (isem tal-Bejgħ Rep)



Ismek*
L-indirizz eletroniku tiegħek*
Ikkonferma Your Email Address*
Numru tat-telefon tiegħek
Isem tal-Kumpanija
Il-messaġġ tiegħek*

Nicole Foster
Nicole Foster
Bejgħ Rep

phone:
216-386-6634
ext (866) 447-7117. 212

email:
nfoster@hgrinc.com

Kuntatt (isem tal-Bejgħ Rep)



Ismek*
L-indirizz eletroniku tiegħek*
Ikkonferma Your Email Address*
Numru tat-telefon tiegħek
Isem tal-Kumpanija
Il-messaġġ tiegħek*

Kuntatt (isem tal-Bejgħ Rep)



Ismek*
L-indirizz eletroniku tiegħek*
Ikkonferma Your Email Address*
Numru tat-telefon tiegħek
Isem tal-Kumpanija
Il-messaġġ tiegħek*

Pete Gasparro
Pete Gasparro
Bejgħ Rep

phone:
216-970-4940
ext (866) 447-7117. 210

email:
pgasparro@hgrinc.com

Kuntatt (isem tal-Bejgħ Rep)



Ismek*
L-indirizz eletroniku tiegħek*
Ikkonferma Your Email Address*
Numru tat-telefon tiegħek
Isem tal-Kumpanija
Il-messaġġ tiegħek*

Tom Tiedman
Tom Tiedman
Bejgħ Rep

phone:
216-906-9356
ext (866) 447-7117. 209

email:
tom@hgrinc.com

Kuntatt (isem tal-Bejgħ Rep)



Ismek*
L-indirizz eletroniku tiegħek*
Ikkonferma Your Email Address*
Numru tat-telefon tiegħek
Isem tal-Kumpanija
Il-messaġġ tiegħek*

Marshall Michaels
Marshall Michaels
Bejgħ Rep

phone:
216-906-3273
ext (866) 447-7117. 240

email:
mmichaels@hgrinc.com

Kuntatt (isem tal-Bejgħ Rep)



Ismek*
L-indirizz eletroniku tiegħek*
Ikkonferma Your Email Address*
Numru tat-telefon tiegħek
Isem tal-Kumpanija
Il-messaġġ tiegħek*

Steve Fischer
Steve Fischer
Bejgħ Rep

phone:
216-906-2755
ext (866) 447-7117. 231

email:
steve@hgrinc.com

Kuntatt (isem tal-Bejgħ Rep)



Ismek*
L-indirizz eletroniku tiegħek*
Ikkonferma Your Email Address*
Numru tat-telefon tiegħek
Isem tal-Kumpanija
Il-messaġġ tiegħek*



Jon Frischkorn
Jon Frischkorn
Sales Manager

phone:
(866) 447-7117
email:
jfrischkorn@hgrinc.com

M'għandhomx bejgħ rep?

Jekk jogħġbok ikkuntattja Sales Manager Jon Frischkorn.

Kuntatt (isem tal-Bejgħ Rep)







Ismek*
L-indirizz eletroniku tiegħek*
Ikkonferma Your Email Address*
Numru tat-telefon tiegħek
Isem tal-Kumpanija
Punt Numru
Il-messaġġ tiegħek*

Kuntatt (isem tal-Bejgħ Rep)







Ismek*
L-indirizz eletroniku tiegħek*
Ikkonferma Your Email Address*
Numru tat-telefon tiegħek
Isem tal-Kumpanija
Punt Numru
Il-messaġġ tiegħek*